Uverejnené Vložiť komentár

Pripravujeme

Sladké dni. Najlepšie maškrty z nášho blogu

Sladká je chuť života a láska k lahodným dobrotám nás sprevádza celou našou existenciou. Život si radi spríjemňujeme koláčikmi a malými maškrtami. Raw vegan dezerty predstavujú rozumnú lahodnú alternatívu, po ktorej môžete siahnuť s radosťou, pretože sú chutné aj zdravé. Kuchárka obsahuje najúspešnejšie recepty z nášho blogu  www.rawfoodcuisine.eu a tiež niektoré, doteraz neprezentované pochúťky. Všetky ponúkané sladkosti sú vegánske, bezlepkové, bezlaktózové a pripravené podľa zásad surovej stravy. Kniha vyjde ako e-book.

 

 

Syry s osobnosťou. Remeselné syry z rastlín.

Príručka pre pokročilých rastlinných syrárov obsahuje návody na domácu výrobu replík najznámejších remeselných syrov sveta len  z orechov a olejnatých semien.Všetky recepty sú vegánske, bezlepkové, bezlaktózové a pripravené podľa zásad surovej stravy.

Chleby a placky. Receptár zdRAWých alternatív chleba

Podľa návodov v kuchárke ľahko a rýchlo pripravíte chrumkavé sucháre a placky z obilnín, orieškov aj zeleniny. V receptári nájdete tiež bezlepkové a bezlektínové recepty. Všetky pokrmy sú vegánske a bezlaktózové, pripravené podľa zásad surovej stravy.

Sladký prechod. Receptár zdRAWých sladkostí

Kuchárka plná receptov na prípravu lahodných koláčikov a sladkostí ideálnych na spríjemnenie ťažkého obdobia klimaktéria. Všetky sú vegánske, bezlepkové a bezlaktózové, pripravené podľa zásad surovej stravy.